Evidența bisericii, versiunea (1.0.0.7) – Un soft gratuit pentru biserică

Evidenţa Bisericii este un program utilitar ce ajută la gestionarea personalului într-o biserică. Arhiva conţine şi un demo al aplicaţiei ca să o puteţi evalua înainte de instalare. Dacă întâmpinaţi probleme în utilizarea aplicaţiei, vă rugăm să scrieţi un e-mail la adresa church [punct] software [at] yahoo [punct] com.

Versiunea 1.0.0.7:
– s-au adaugat optiunea de configurare Font/Culoare pentru Titlu/Subtitlu/CapTabel/Continut
– s-a facut legatura intre divort si casatorie
– s-a facut legatura intre Transfer/Deces/Registre
– s-a adaugat scriptul pentru update la baza de date: “Update from version 1.0.0.6 to version 1.0.0.7.sql”

Puteți descărca programul de aici!

Citeşte mai mult pe: Evidența bisericii, versiunea (1.0.0.7) – Un soft gratuit pentru biserică | Stiri Crestine.ro