Anunţuri

Aniversare – Pastor Daniel Nedelea

daniel-nedelea

Pentru că astăzi este o zi specială pentru tine, ne alăturăm celor ce îți doresc din adăncul sufletului, să ai parte numai de împliniri, multă sanatăte și Dumnezeu să te călăuzească și să iți orânduiască totul cum este mai bine pentru tine

Când anii zboară ca și fumul, sa-ți fie viața cu folos , prin Duhul Sfânt să-ți scrii albumul și bun și drept să-ți fie drumul, spre ceruri cu Isus Hristos !

La mulţi ani! Ce putem să-ţi dorim mai mult decât ce a pregătit deja Dumnezeu pentru viaţa ta, dar ştim că tot ce a pregătit pentru tine, în spatele oricărui lucru se află dragostea Sa! El să-ţi călăuzească paşii şi să-ţi împlinească dorinţele… Multă prosperitate în lucrarea Domnului!

Fii binecuvântat… şi „La mulţi ani!”frate Pastor Daniel Nedelea!

Din partea Bisericii pe care o păstoriți – Biserica Penticostală Maranata Vulcan

Categorii:Anunţuri, EVENIMENTE

2 răspunsuri »